فروش دستگاه لیزر فایبر

تنوع دستگاه های تولیدی

بسته بندی و بارگیری دستگاه

دانلود فایل پی دی اف دانلود فایل پی دی اف

دستگاه های لیزر دارای قطعات و قسمت های مختلفی می باشند، از جمله اصلی ترین قسمت هایی که در رابطه با آنها امکان انتخاب و ساخت مطابق با نیاز مشتری می باشد می توان به توان برشی دستگاه، تعداد میز دستگاه، برند منبع تولید لیزر و هد دستگاه اشاره کرد. البته قطعات مختلف دیگری نیز در دستگاه برش لیزر فایبر می باشد ولی در کل چهار آیتم فوق از جمله اصلی ترین مواردی می باشند که با توجه به نیاز شما و مطابق با خواست شما انتخاب می شوند.

مدت زمان تحویل دستگاه بعد از سفارش

در کل از زمان سفارش تا تحویل دستگاه سه بخش کلی از نظر زمانبندی وجود دارد، بخش اول مربوط به مدت زمان تولید دستگاه می باشد، بخش دوم مربوط به مدت زمان ارسال دستگاه از بندر مبدا تا بندر مقصد در ایران و بخش سوم مربوط به مدت زمان لازم برای ترخیص و تحویل دستگاه در محل کارخانه شما که این سه مجموعا با توجه به شرایط حال حاضر شرکت سازنده، حمل و نقل دریایی و وضعیت سازمان صنعت و معدن و همچنین وضعیت گمرک در حدود دو ماه به طول می انجامد.

کارهایی که شرکت سازنده انجام می دهد

در فرآیند ساخت و ارسال دستگاه مراحل ذیل بر عهده شرکت سازنده می باشد که شامل مراحل اخذ سفارش از شرکت نیاطول، اعلام زمان ساخت و ارسال دستگاه، بارگیری دستگاه و ارسال، اعزام دو نفر مهندس برای نصب و تحویل دستگاه و همچنین جهت آموزش به خریدار می باشد که برخی از این مراحل در بخش ذیل توضیح داده شده است.

کارهایی که ما انجام می دهیم

در فرآیند سفارش و تحویل دستگاه، بخش های مربوط به سفارش دستگاه به شرکت سازنده، انتقال و واریز پول، انجام ثبت سفارش در سازمان صنعت، معدن و تجارت، انجام کارهای مربوط به حمل و نقل دریایی، انجام کارهای مربوط به حمل و نقل هوایی، ترخیص دستگاه از گمرک، ارسال دستگاه به کارخانه شما، نصب دستگاه، آموزش و تحویل دستگاه تماما توسط شرکت نیاطول انجام می گیرد که در بخش ذیل برخی جزئیات این مراحل توضیح داده شده است.

سفارش ساخت دستگاه از طریق شرکت نیاطول برای شرکت تولیدکننده ارسال می گردد. با توجه به نوع و مشخصات دستگاه در حال حاضر مدت زمان ساخت دستگاه در حدود ۲۰ روز به طول می انجامد و شروع ساخت بلافاصله بعد از ارسال درخواست برای شرکت تولید کننده آغاز می شود. در سفارش ساخت ارسالی، جزئیات دستگاه مورد نظر شما دقیقاً و بصورت کامل با جزئیات مورد نیاز قید می گردد.

مرحله ثبت سفارش بلافاصله همزمان با ارسال سفارش ساخت آغاز می گردد و کارکنان این شرکت پیگیر اخذ ثبت سفارش در سازمان صنعت و معدن خواهند بود. البته این مرحله با توجه به هماهنگی های قبلی که انجام شده است در کوتاهترین زمان به نتیجه خواهد رسید و مراحل اداری و بانکی آن با توجه به شرایط حال حاضر سازمان های مربوطه به ویژه سازمان صنعت و معدن کاملا تعیین شده و بصورت یک روال روتین برای این شرکت درآمده است.

با توجه به وضعیت موجود در نقل و انتقالات پول و همچنین حمل و نقل کالا برای کشور ایران، ما توانسته ایم با استفاده از برخی راهکارهای میانی نسب به پرداخت هزینه دستگاه به شرکت تولید کننده و همچنین نگرانی هایی که آن شرکت در رابطه با تحریم ها دارد نسبت با ایجاد یک مسیر مناسب برای ارسال دستگاه به ایران اقدام نماییم. مدت زمان ارسال دستگاه از بندر مبدا تا بندر مقصد در ایران زمانی در حدود ۳۵ روز می باشد.

بعد از رسیدن دستگاه به گمرکات کشور و تخلیه بار، کارکنان مربوط به بخش ترخیص کار خود را آغاز می کنند و با توجه به هماهنگی هایی که از قبل در رابطه با مدارک و ارسال آنها به گمرکات کشور انجام شده است مرحله ترخیص و همچنین ارسال دستگاه از گمرک به محل نصب در مدت زمان کوتاهی در حدود یک هفته تا ده روز انجام می گردد. مدت زمان ارسال دستگاه از گمرکات کشور تا محل نصب با توجه به محلی که شما برای نصب دستگاه مشخص می نماید متغیر خواهد بود.

را مشخص شدن زمان رسیدن دستگاه به محل مورد نظر شما برای نصب، هماهنگی های لازم با مهندسین که مسئول نصب دستگاه می باشند انجام خواهد شد و مراحل نصب و تحویل دستگاه بوسیله دو نفر از مهندسین مجرب در این زمینه انجام خواهد شد. بعد از نصب و راه اندازی دستگاه، آموزش های لازم به اوپراتور دستگاه داده خواهد شد و تمام سوالاتی که شما در رابطه با نحوه کار و استفاده از دستگاه داشته باشید پاسخ داده می شود.